mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj21
mod_vvisit_counterTen tydzień43
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień222
mod_vvisit_counterTen miesiąc473
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1253
mod_vvisit_counterWszystkie dni36946
We have: 15 guests online
Twoje IP: 18.204.227.250
Dziś jest: Paź 15, 2019
 

Rektor-261x300 Drodzy Kandydaci

 

PWSH "Pomerania" kształci studentów na studiach licencjackich na kierunkach: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne i pedagogika. O tym, że nasi absolwenci są cenieni na rynku pracy, świadczy fakt, że w ocenach pracodawców uzyskują bardzo dobre opinie. To na pewno zasługa absolwentów ale i dowód, że uczelnia oferuje atrakcyjne i adekwatne do potrzeb rynku pracy kierunki studiów, a wykształcenie zdobywane jest na wysokim poziomie. 
 
Obecnie na "Pomeranii" można podjąć studia na wielu specjalnościach prowadzonych w Wydziale Nauk Humanistycznych i Administracji. Duży wybór oznacza różnorodność poszukiwań intelektualnych, rozwiązywanie ambitnych zadań pod okiem świetnie wykwalifikowanej kadry nauczającej. Pracownicy dydaktyczni to wybitni specjaliści, uczestniczący w pracach wielu międzyuczelnianych zespołów badawczych. Ich wiedza i kompetencje pozwalają naszej uczelni utrzymać odpowiednią jakość nauczania.

 

Z punktu widzenia młodego człowieka, który rozpoczyna karierę zawodową, trudno przecenić znaczenie spotkań z różnorodnymi postawami naukowymi i zdobytymi w ten sposób doświadczeniami. Studia na "Pomeranii" to nie tylko gwarancja wysokiego poziomu nauczania. Możecie zaufać doświadczeniu Uczelnianej Rady Samorządu Studentów i coraz większej liczbie organizacji studenckich.

 

W wytyczaniu ścieżki rozwoju zawodowego, w poszukiwaniu pracy pomocą będzie Wam służyć Biuro Karier. Z ankiet, których przedmiotem było badanie losów naszych absolwentów, wynika, że radzą sobie świetnie i znajdują zatrudnienie w firmach państwowych i prywatnych, krajowych i zagranicznych, w administracji rządowej i samorządowej. Decydując się na studia na naszej uczelni staniecie się częścią braci studenckiej "Pomeranii". Zachęcam Was do studiowania na "Pomeranii"- to prawdziwe wyzwanie, możliwość dobrego przygotowania się do dojrzałego życia zawodowego a także szansa rozwiązywania problemów i wyzwań XXI w. - dla lepszego jutra. Zostań uczestnikiem i twórcą nowych przeobrażeń uczelni.

 

Zapraszamy do szkoły przyjaznej i gwarantującej satysfakcję.
Rektor PWSH "POMERANIA"
dr Magdalena Grochulska